Event Details

Event info

Pool mini comps

Start date: 12.07.2014
End date: 12.07.2014
Location: ,
Event Type: Pool Competition
Organizer: Judge It TEST DUMMY
Disciplines: STA DNF DYN
Main Judge: Not set
Assistant Judges: Not set
Additional Judges: Nikolay KANIVETS
Evgenii SHARAPOV

Day 1

STA

Diver name Diver country Gender Card Points Penalty Points AP RP Judge remarks
Female results
Marina KAZANKOVA Russian Federation Female White 68.8 0 05:00 min 05:44 min OK
Tatiana ZEMSKIKH Russian Federation Female White 60.4 0 04:20 min 05:02 min OK
Anna GUSEVA Russian Federation Female White 53.8 0 00:10 min 04:29 min OK
Anna HMARA Russian Federation Female White 49 0 03:00 min 04:05 min OK
Olga SURYKOVA Russian Federation Female White 41.2 0 03:20 min 03:26 min OK
Elena FEDINA Russian Federation Female White 38.2 0 02:00 min 03:11 min OK
Ekaterina NEHAEVA Russian Federation Female White 29.4 0 01:00 min 02:27 min OK
Male results
Alexey MOLCHANOV Russian Federation Male White 90.6 0 00:01 min 07:33 min OK
Alexandr KOSTISHEN Russian Federation Male White 77.8 0 03:00 min 06:29 min OK
Andrey MATVEENKO Russian Federation Male White 75.4 0 05:00 min 06:17 min OK
Yuri SHMATKO Russian Federation Male White 72.4 0 03:30 min 06:02 min OK
Andrey VERTOGRADOV Russian Federation Male White 57.8 0 04:00 min 04:49 min OK
Anatoliy MAHOV Russian Federation Male White 48.4 0 03:30 min 04:02 min OK
Alexey SEROV Russian Federation Male White 43.8 0 02:30 min 03:39 min OK
Ilya GRISHIN Russian Federation Male White 43 0 02:00 min 03:35 min OK
Sergey VJUKOV Russian Federation Male White 35 0 01:00 min 02:55 min OK

DNF

Diver name Diver country Gender Card Points Penalty Points AP RP Judge remarks
Female results
Elena FEDINA Russian Federation Female White 37 0 40 m 74 m OK
Male results
Andrey VERTOGRADOV Russian Federation Male White 35 0 60 m 70 m OK
Ilya GRISHIN Russian Federation Male White 33 0 35 m 66 m OK
Sergey VJUKOV Russian Federation Male White 27.5 0 50 m 55 m OK

DYN

Diver name Diver country Gender Card Points Penalty Points AP RP Judge remarks
Female results
Marianna KRUPNITSKAYA Russian Federation Female White 93 0 1 m 186 m OK
Anna GUSEVA Russian Federation Female White 54 0 50 m 108 m OK
Ekaterina NEHAEVA Russian Federation Female White 19.5 0 30 m 39 m OK
Male results
Andrey MATVEENKO Russian Federation Male White 104.5 0 150 m 209 m OK
Yuri SHMATKO Russian Federation Male White 97 0 1 m 194 m OK
Alexey SEROV Russian Federation Male White 35 0 50 m 70 m OK