Event Details

Event info

IV World Class Open 2015 :: DNF

Start date: 12.12.2015
End date: 12.12.2015
Location: ,
Event Type: Pool Competition
Disciplines: STA DNF
Organizer: Judge ItTEST DUMMY
Main Judge: Nikolay KANIVETS
Assistant Judges: Not set
Additional Judges: Irina ZELENKOVA (NARYCHEVA)
Konstantin BORISOV

Day 1

STA

Diver name Diver country Gender Card Points Penalty Points AP RP Judge remarks
Female results
Irina KOCHEROVA Russian Federation Female White 66 0 03:10 min 05:30 min OK
Tatiana VOROBYEVA Russian Federation Female White 62 0 03:30 min 05:10 min OK
Yulia BEREZOVSKAYA Russian Federation Female White 51.6 0 03:45 min 04:18 min OK
Yuzhneya GORELIK Russian Federation Female White 50.6 0 04:00 min 04:13 min OK
Male results
Aleksandr KUPTSOV Russian Federation Male White 62.8 0 03:00 min 05:14 min OK
Aleksandr EREMIN Russian Federation Male White 60.2 0 03:31 min 05:01 min OK
Ivan VOLKOV Russian Federation Male White 60.2 0 00:01 min 05:01 min OK
Tatiana PETROVA Russian Federation Male White 60 0 02:21 min 05:00 min OK
Valeriy KIDROVSKIY Russian Federation Male White 55 0 02:30 min 04:35 min OK
Sergey ZVONTSOV Russian Federation Male White 54.4 0 03:00 min 04:32 min OK
Sergey ORLOV Russian Federation Male White 53.4 0 03:45 min 04:27 min OK
Elena CHERNYSHOVA Russian Federation Male White 51.2 0 01:00 min 04:16 min OK
Andrey TARASOV Russian Federation Male White 48 0 00:01 min 04:00 min OK
Svetlana GRISHINA Russian Federation Male White 47.4 0 02:30 min 03:57 min OK
Nikolay TETERIN Russian Federation Male White 46.4 0 02:22 min 03:52 min OK
Mariya OVCHINNIKOVA Russian Federation Male White 39.8 0 02:00 min 03:19 min OK

DNF

Diver name Diver country Gender Card Points Penalty Points AP RP Judge remarks
Female results
Tatiana VOROBYEVA Russian Federation Female White 33 0 55 m 66 m OK
Male results
Alexander PAVLOV Russian Federation Male White 62.5 0 101 m 125 m OK
Evgeny SAUROV Russian Federation Male White 62.5 0 25 m 125 m OK
Svetlana GRISHINA Russian Federation Male White 50 0 50 m 100 m OK
Nikolay TETERIN Russian Federation Male White 50 0 41 m 100 m OK
Kirill GONKOV Russian Federation Male White 42 0 75 m 84 m OK
Aleksandr KUPTSOV Russian Federation Male White 39.5 0 50 m 79 m OK
Elena CHERNYSHOVA Russian Federation Male White 36 0 25 m 72 m OK
Andrey VLADYKIN Russian Federation Male White 25 0 20 m 50 m OK